WYPOŻYCZALNIA ŁÓŻEK REHABILITACYJNYCH ORTOPEDYCZNYCH • SZPITALNYCH • WROCŁAW

Nasza firma oferuje wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego, ortopedycznego, szpitalnego Wrocław, okolica.


ŁÓŻKA REHABILITACYJNE STANDARDOWE

WYPOŻYCZENIE: 100 ZŁ / KAUCJA 150 ZŁ


ŁÓŻKO Z MATERACEM BĄBELKOWYM: 140 ZŁ MIEŚ.

ŁÓŻKO Z MATERACEM GOFROWYM: 145 ZŁ MIEŚ.


ŁÓŻKA REHABILITACYJNE STANDARDOWE MEBLOWE

WYPOŻYCZENIE: 110 ZŁ / KAUCJA 150 ZŁ


ŁÓŻKO Z MATERACEM BĄBELKOWYM: 150 ZŁ MIEŚ.

ŁÓŻKO Z MATERACEM GOFROWYM: 155 ZŁ MIEŚ.


ŁÓŻKA REHABILITACYJNE STANDARDOWE MEBLOWE NOWE

WYPOŻYCZENIE: 120 ZŁ / KAUCJA 150 ZŁ


ŁÓŻKO Z MATERACEM BĄBELKOWYM: 160 ZŁ MIEŚ.

ŁÓŻKO Z MATERACEM GOFROWYM: 165 ZŁ MIEŚ.


DOSTAWA - DOWÓZ, WNIESIENIE I MONTAŻ: WROCŁAW 70 ZŁ / LEŚNICA 80 ZŁ

ZA KAŻDE KOLEJNE PIĘTRO POWYŻEJ 1 PIĘTRA: 10 ZŁ


Zakup lub wypożyczenie łóżka ortopedycznego, rehabilitacyjnego w DIMED Wrocław

Oferujemy Państwu możliwość wypożyczenia lub zakupu łóżek rehabilitacyjnych (szpitalnych) - zarówno używanych jak i nowych.

W naszej wypożyczalni mamy do wypożyczenia łóżka rehabilitacyjne różnych firm:

  • INVOCARE
  • AKS
  • SKANDINAVIA
  • THUASNE
  • BURMAYER

Wszystkie łóżka rehabilitacyjne zasilane są prądem o mocy 220-250v. Wyposażone są w silniki 24v lub 12v, sterowane za pomocą pilota.

Wypożyczamy Państwu łóżka 2, 3 oraz 4 funkcyjne.

Wymiary łóżek szpitalnych to:

  • Całkowita długość około 217cm
  • Szerokość około 105cm

Możliwe do uregulowania wysokości łóżka rehabilitacyjnego:

  • Najniższa pozycja łóżka 35-40cm
  • Najwyższa pozycja łóżka 80cm

Każde łóżko posiada dodatkowo boczne barierki zabezpieczające pacjenta przed wypadnięciem z niego. A także wysięgnik z trójkątnym uchwytem, którego pacjent może się chwycić i podnieść, by samodzielnie poprawić swoją pozycję lub ćwiczyć z jego pomocą.

Do transportu, łóżko można rozkładać na podstawowe 4 części ważące po około 20kg każda. Rozmontowane można je transportować w częściach samochodem osobowym typu minivan kombi, hatchback oraz innymi większymi.

Dlaczego warto wypożyczyć łóżko ortopedyczne, szpitalne?

Ortopedyczne łóżko szpitalne zapewnia większy komfort i wsparcie niż zwykłe łóżko domowe. Dla osób, które cierpią z powodu przewlekłego bólu, zwłaszcza po urazach pleców lub stawów, dodatkowe wsparcie oferowane przez tego rodzaju sprzęt medyczny może być niezwykle korzystne i pomocne w zmniejszaniu objawów i zapewnianiu ulgi w dolegliwościach. Dodatkowo ortopedyczne łóżko szpitalne ułatwia opiekunowi manewrowanie pacjentem w łóżku i poza nim. Dzięki dodatkowym funkcjom, takim jak regulowana wysokość, regulacja kąta nachylenia głowy i stóp, wybór materaca, barierki boczne i inne akcesoria dostępne dla tych łóżek, często zapewniają one wyższy poziom opieki niż łóżko dostępne w domu. Jeśli rozważasz wypożyczenie ortopedycznego łóżka szpitalnego dla siebie lub bliskiej osoby, ważne jest, aby zastanowić się jaki rodzaj łóżka będzie odpowiedni dla potrzeb Twoich lub bliskiej Ci osoby. Poprzez zapoznanie się z możliwościami i informacjami dostarczonymi przez usługodawców możesz mieć pewność, że wybierzesz optymalne rozwiązanie dla swoich potrzeb. Wynajmując ortopedyczne łóżko szpitalne, można zapewnić, że pacjent otrzymuje niezbędne wsparcie i komfort dla swojego stanu zdrowia. Dodatkowo zapewnia to spokój umysłu wiedząc, że Twój bliski jest pod najlepszą możliwą opieką. Przy tak wielu opcjach do wyboru, możesz być pewien, że znajdziesz idealne rozwiązanie dla swoich konkretnych potrzeb. Dzięki wynajmowi ortopedycznego łóżka szpitalnego można zapewnić wysokiej jakości opiekę i ulgę z elastycznością i wygodą.